Aqua Disiac – Parfém s feromony cenou, oficiální stránky, kde ke koupi, originální, stanovisek

Parfémy s feromony Aqua Disiac (Aqua Disiac) je parfémovaný afrodiziakum, stimulující sexuální vzrušení v opačného pohlaví. Charakteristickým rysem těchto fondů je, že jsou „skryty“ pod vůněmi známých značkových výrobků (v souladu s „dvojčetem“ známých parfémů L’eau par Kenzo, Gucci by Gucci, Nina Ricci, atd.). Cílem vaší pozornosti a nebude vědět, že jeho vábení s feromony. To dělá parfém Aqua Disiac skutečnou tajnou zbraň, která pomáhá lehce svést a nastavit sexuální náladu.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

osvětlovací stimulace

Koncentrát feromonů Aqua Disiac působí jako stimulant světla do mozku, což způsobuje to, aby aktivně vysílat signály do orgánů, které produkují pohlavní hormony. Aktivní produkce estrogenu u žen a testosteronu u mužů zvyšuje sexualitu objektu v očích opačného pohlaví.

beverge citru coe up 1 1 Aqua Disiac  Parfém s feromony cenou, oficiální stránky, kde ke koupi, originální, stanovisek Upozorňujeme, že nepleťte tyto duchy s drogami. Nemají léčit nemoci, které způsobují sexuální poruchy. Chcete-li obnovit sexuální zdraví je třeba brát léky předepsané lékařem. Ale parfém Aqua Disiac vhodná pro sexuální experimentování, což může přispět ke zvýšení sexuální „výkon“:

 1. Podáváme na “host”, dát mu odvahu, odstranit ostych.
 2. zatraktivnit člověk a žádoucí pro opačné pohlaví.
 3. stimulovat libido mužů a žen, aby jim chtějí sex.
 4. Zvýšit přirozený sexuální touhu, vzrušení se stává dvakrát více, než je obvyklé.
 5. Zvýšit citlivost mužů a žen, a tím posílit jejich pocit při sexu.
 6. OL>

  Linková vůní

  Parfém je k dispozici v různých variantách. Existují možnosti pro muže, tam je dámská vůně. Najdete následující možnosti:

 • Aqua Disiac Cannabis Pheromone

Docela kořeněná vůně konopí extraktu a feromony. Mají mírný tonizující účinek a dokáže rozveselit a muže a ženu. Dominantní chuť konopí je bylinný, s tóny suché seno a ořechy. To dává parfém vřelé vůni, perfektní melodie na žhavý sex. Původní nástroj box je k dispozici v černé a zelené, uvnitř je černá láhev s bílým víčkem. Je zde možnost pro ženy i muže.

>>>>  GetSize - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Existuje mnoho chutí Aqua Disiac.

Parfém s feromony je použít mužům přilákat ženy. Aktivně stimulují produkci testosteronu, což dělá chlap v očích krásné dámy v této muže. Jako stimulace produkce androgenu nastane přes čichové receptory, pak je naprosto bezpečné a neporušuje přírodní hormonálním. Vůně je pižmový a velmi příjemné. Originálním balení Life Sexy Animal Musk je černá láhev s bílým víčkem, krabička by měla být černá s leopardí akcenty.

Aqua Disiac divoké pižmo – pižmový-dřevitá vůně pro ženy s lehkými tóny Orchid a bobulí. Velmi pěkný a může být použit jako každodenní parfém. Dodatečný účinek – mírný nárůst v pohlavního hormonu od hostitelky. To zvyšuje svoji činnost a hravost, což je více atraktivní v opačné pohlaví. Aqua Disiac divoké pižmo je k dispozici pouze pro ženy. Originální balení růžová podlouhlý láhev se stříbrným uzávěrem. Box zlaté barvy s červeným písmem.

bhin food bck hnd chef 1 Aqua Disiac  Parfém s feromony cenou, oficiální stránky, kde ke koupi, originální, stanovisek Tento parfém je klasifikována jako unisex, je vhodný pro ženy i muže. Vůně je postavena ze známých přírodních afrodisiaco tóny ylang-ylang, oranžová, Palmarosa, vetiver, pepřem. Originál krabice s parfémem je černé barvy se stříbrnými nápisy.

Erotické Elixir je jiný parfém, který může být použit u žen a mužů. Vyrobený z éterických olejů ylang-ylang, skořice, verbeny, muškát, vetiver, zázvor. Vůně stimuluje mozkovou aktivitu, která osvobozuje člověka od strachu, úzkosti, váhání. To nutí lidi jistější a tudíž atraktivní pro opačné pohlaví. Originální box je černá se stříbrným písmem.

K dispozici jsou volby pro Aqua Disiac se slavnou vůní.

Kromě těchto druhů lihovin, v řadě zajímavých vůní jsou parfémy duplikát slavné značky parfémů. Voní stejně jako oni jsou, ale ještě přidal trochu feromonů pižma a jantaru, která jim změní v reálném afrodisiakum s oblíbenou vůní. Takový Aqua Disiac je k dispozici v následujících typů:

 • Ne. 1 L’eau par Kenzo.
 • Ne. 2. Čistý jed.
 • Ne. 7 Amor Amor Nina Ricci.
 • Ne. 8 Touch of Pink.
 • Ne. 10 J’adore Dior.
 • Ne. 12 Hugo Boss.
 • Ne. 13-Miss Dior Cherry.
 • Ne. 14 Nina Ricci Classic.
 • Ne. 15 Lacoste Classic.
 • Ne. 17 Gucci Eau de Parfum II.
 • Ne. 20 Ange ou démon.
 • Ne. 22 212 SEXY.
 • Ne. 25. Chance Eau Fresh.
 • Ne. 31 Aqua di Gio.
 • Ne. 33 Gucci Gucci.
 • Ne. 34 sen.
>>>>  StrongUp Gel na potenci - Je to stojí za nákup? Kolik to bude stát?

Je však cena bude dražší než nákup ready znamená Aqua Disiac, protože všechny práce budou prováděny v laboratoři ve Francii, kde pan Martin.

Jak používat pravidla

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Návod k použití parfému nezpůsobí žádné potíže. Jedná se o běžný parfém a nanáší se podle stejných pravidel. To je nejlépe aplikovat na takzvaných „horkých míst“ – vzhledem k vyšší tělesnou teplotu vůně bude šířit intenzivnější. Tyto body zahrnují fossa pod ušního boltce, zadní části krku, dekoltu žen, vnitřní část ohybu lokte a kolena.

Instrukce také radí, aby se dal trochu chuť na intimní oblasti (ne však na sliznice!), Pak přidáme koření při pohlavním předehry. K dispozici je také jiný způsob, jak používat parfém, který není uveden v návodu: můžete přidat pár kapek parfému do krému a rozetřete po celém těle, takže chuť se rovnoměrně na kůži

.

Před nanesením parfému, je nutné přečíst návod.

Pánské a dámské parfémy s feromony, že je nejlepší, aby si nebo na internetových stránkách výrobce (Sexy linie), nebo v internetovém obchodě oficiálních zástupců. To vám ušetří od padělky a pomůže ušetřit. Skutečnost, že obchody v centru parfému jsou prodávány s obalem a na oficiálních internetových stránkách, cena je téměř dvakrát levnější.

Náklady finančních prostředků závisí na druhu parfému. Klasický řada příchutí-stand-in nákladů od 285 do 550 …. Parfém s feromony vylepšených (Cannabis, Animal pižmo, Láska Elixir, atd) jsou o něco dražší – v regionu 990 …. nástroje jsou velmi úsporné, takže jedna láhev lihovin vydrží po dlouhou dobu.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 228 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.