Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to?

Dynamite silný aktivátor kousání, takže chytit rybářský dynamit a nebát pokut a rybinspektora. Koneckonců, to je italský výrobek vyrobený na bázi feromonů, po právu zaujímá jedno z předních míst mezi atraktanty.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

rybolov s Dynamite aktivátoru kousání EFEKT přispívá k procesu vzrušení a požitek z venkovní nadšence.

Historie vytvoření Dynamite

Základem vynikající práci, jsou biologicky aktivní látky – feromony, které jsou přidělené každému živému organismu. I když to má vliv na všechny druhy mořských a říčních obyvatel. Zvyšuje metabolismus, ryba cítí silný hlad, shromažďování v hejnech, přejděte na háku nebo návnada.
Tato látka se syntetizuje italských vědců v roce 2011. Vedl vývoj Dr. Andy Moorem. Chemická sloučenina složení a vlastností, v souladu s přírodním protějškem.

ppe gdget iphone1 1 Dynamite   aktivátor skus,
názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to? Pak s použitím syntetizovaného látky byla zahájena výroba atraktantu pod názvem Dynamite. Na syntetizovaných feromony bázi, koncentrovaný esenciální olej. Každý pokovená sáček obsahuje 5 ml, každý balíček obsahuje 5 paketů.

Naši lidé vyčerpán padělků starat o problému. Takový silný vliv na ryby dynamitem – podvod, nebo ne? Rybáři, kteří používají tento aktivátor bude reagovat jednoznačně. Ohromující práce je založena na působení feromonů, které nutí ryby aktivně krmení, a shromáždit ve velkých školách.

Složení atraktantu Dynamit

Složení aktivátoru je vyrovnaný a obsahuje následující látky:

  • pojivo je použití rybí moučky;
  • dát vůni a chuť, všechny druhy cukrovinek přísad;
  • různé silice lákají kořist;
  • a samozřejmě feromony působí na rybách jako kozlíku na kočky.

Zůstatek každé složky a působení kapaliny – v tomto případě úspěchu každého rybářského uvolňováním. Tyto vlastnosti umožňují nalákat ryby ze vzdálených míst. Přechod ze všech míst působení látky, ona spěchá k návnadě. Nezapomeňte, aby návnady s atraktant, úspěšný rybářský vás bezpečně.

>>>>  Fish XXL - cena, kde koupit, jak to funguje, česká republika

Jak používat aktivační sousto Dynamite

EFFECT Dynamite rybolov použít vždy a všude. Ale tam jsou některé nuance, které byste měli vědět.

ppe rotherpy rt1 Dynamite   aktivátor skus,
názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to? Pozor padělků, pamatovat, tento atraktant se vyrábí pouze v kapalné formě v 5 balení v metalizované balení. Pro zařazení do hotové směsi pozorovat podíl. Jeden sáček se zředí v konečném návnady, hmotnost 2 kg, maximálně 2,5 kg. návnady můžete použít vlastní, obchodového přípravy.

Nyní bude rybaření, budete mít suché směsi s aktivátorem. Na rybníku a zřeďte ji vodou z řeky a nalákat místo.

V chladném ročním období, můžete použít lákadlo čistý navlhčit návnadu nebo nástrahu. K tomu, zřeďte sáček ve 200 ml vody z nádrže. V tomto okamžiku, ryby rád zvířecí návnady a návnady, tak pomocí této metody, bude vaše nádrž plná ryb. Hlavní věc -. Nevyklápějte sklenici a nalít směs, v tomto případě nebudou kousat

Kdy, kde a kdo lovit s Dynamite

Rybářství, s pomocí této látky mohou být téměř všechny ryby z jakéhokoli vodního toku. To může být moře, řeky, jezera – všude tam, kde bude úspěšný a vyhledávaný trofeje. Není závislé dravec nebo mírové ryby budou vždy najít hák nebo čaj.

Je důležité, aby zhodnotila atraktantu, jít do řeky se silným proudem. V tomto případě jeden paket nestačí. Chcete-li uložit v tomto případě, je lepší, aby se návnada s pomocí jemných sáčcích, bude tato metoda umožní rychle vyčistit návnadu. Můžete použít metodu smáčení návnady nebo návnad.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

V stojaté vody nebo rybníků s pomalým aktuální spotřeby je malý. Mějte na paměti, o správném zavádění příkrmů. Ale v každém případě, jeden sáček stačí. 5 – 7 úspěšný rybolov tak jako tak

Na závěr hlavní body

Jít na ryby, nezapomeňte vzít pytel dynamitu.

Making návnadu, udržet proporce jakékoliv látky. Pamatovat – což nedostatečné množství, nebude lákat rybu na sebe, a dělat nadměrné množství -. Buďte aktivní ryby, ale ne dávat pozor na svůj hák

>>>>  Viatonica - Je to stojí za nákup? Kolik to bude stát?

Pozor padělků, pamatovat, atraktant se vyrábí pouze v kapalné formě, balík 5 sáčků. Koupit kvalitní výrobek z důvěryhodných prodejců, úspěšný lov vám budou poskytnuty.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

& nbsp;

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 228 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.