Electricity Saving Box – cena, kde nakoupit, názory

Elektřina Saving Box – malé zařízení, které jsou schopné (podle prodejců a reklamy), aby se snížily náklady na energii 5 až 60%. Vysvětlení principu svých akcí pro kupujícího jsou daleko od elektrického pohledu dost přesvědčivé. Ale náš člověk není tak naivní jako před 20 lety. A on se diví: Elektřina Saving Box je rozvod nebo pravda

.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

V propagačních materiálů a návod k elektřině Saving Box popisuje mechanismus zařízení a způsoby jeho využití. I tam najdete tabulku účinnosti, což ukazuje, v kterých případech je nejúčinnější a kde nelze použít. Silný argument pro prodejce je, že Box certifikátu elektřiny Saving Europe, Kazachstánu, na Ukrajině a Turecku. Co by mohlo být rozvod, pokud osvědčení?

Všimněte si, že elektřina Saving Box je jen jedním z značek „ekonomicky“ elektrické energie na trhu k dispozici. Do stejné kategorie EkoEnerji (Turecko), SmartBoy, elektřina Energy Electric Power Saver, “Econometr”. Zpravidla země původu je Čína. Spojuje tato zařízení tvrdil princip fungování a efektivnosti. Totéž pro ně a spínací obvod:. Paralelně k zátěži, po metru, ale pokud možno co nejblíže k němu

EkoEnerji, 25 W

dut coe up coor1 1 Electricity Saving Box  cena, kde nakoupit, názory Pozorný člověk všimne Elektřina úspory Box a jeho analogy jsou jedna obyčejná položka: Výrobce tvrdí, že úspory energie, lze vidět pouze na místech s velkým induktivních zátěží. A toto tvrzení je pravda.

První náznaky, že účinnost elektřiny Saving Box je daleko od pravdy

úspora elektrické energie pro mnoho let je globální trend. Mezinárodní korporace se snaží, aby se při konzumaci energetických zařízení, tak levné, jak je to možné. V této otázce existují specializované laboratoře. A každé rozhodnutí v oblasti úspor energie se rychle šíří mezi producenty a zdá se, v značek výrobků. Odtud vyplývá rozumný otázka: proč není vidět analogy Elektřina Saving krabice od společnosti Philips, Samsung nebo LG

>>>>  Smoke Out - názory, cena, kde koupit, kolik to stojí

?

„Úsporný“ prodávány prostřednictvím výhradních distributorů. Ve stejné době, známý výrobce elektrotechniky přednost práci prostřednictvím krajských úřadů. Takže mají přímý přístup k prodejcům a hlavními spotřebiteli, může poskytnout jim informační, vědecké, konstrukční a technické podpory. Proč výrobce elektřiny Saving Box nevyužívá tento efektivní systém?

Elektřina Saving Box

Třetí bod je posoudit účinnost elektřiny Saving Box se obvykle provádí na základě změny proudu v obvodu (ne přístroje s ním). Jakýkoli odborník vám řekne, že snížení celkového proudu v síti stále není jasně ukazují na snížení spotřeby energie. Proč ne spustit přímé měření spotřebované elektrické energie nebo činného výkonu? Nepoužívají taková ošemetná způsob odhaduje úsporu energie při použití elektřiny Saving Box pro rozvod potenciální kupce.

V případě, že vysvětlení principu „ekonomicky“ jít dál „know-how“ a „neznámou efekt“, hovoříme o transformaci jalové energie (to nemá vliv na hybnost pult) na aktivní. Činná energie, na rozdíl od reaktivní, může být použit pro transformaci do jiných forem energie, která se nachází na základě práce každého spotřebitele spotřebiče. Ale každý fyzik vám řekne, že reaktivní energie mohou být použity pouze na vytvoření elektromagnetických polí v indukčních kapacit (například ve vinutí motorů). V jiných druhů energie pro zapnutí není to nemožné. Existují i ​​další vysvětlení faktu, který snadno spolknout kupujících, které chtějí snížit účet za elektřinu.

Doklad o rozvodu elektřiny Saving Box

dut fhion fun1 Electricity Saving Box  cena, kde nakoupit, názory Elektrické zapojení přístroje je nejlepším důkazem o reklamě pravda-in-„ekonomicky“. Pro většinu z nich schématu jsem nemohl najít. Příjemná Výjimkou je elektřina Saving Box. Chcete-li k Internetu najdete jeho pojetí:

A co vidíme? To je nejčastější filtrační zařízení ze dvou kondenzátorů s elementární usměrňovače. V publikacích Zjistil jsem, že v přístroji je také zdrojem vyšších harmonických složek, ale v tomto režimu není detekován. Zdá se, že celá konstrukce je určena k napájení dvě LED diody, které Shine na těle přístroje. – jakési mini světel

>>>>  Avormin - kde koupit nejlepší, lékárna, obchod, cena

jen podmíněně užitečná věc v ní je kondenzátor, které jsou paralelně se sítí. Při správné volbě z charakteristik tohoto kondenzátoru se uvede motory (pračka, lednice, ventilátor, atd.), Aby se spotřebuje nejvíce reaktivní energii efektivněji vytvořit magnetické pole. To zbaví místní sítě.

ALE: dávkovací spotřeby elektřiny nereaguje na jalového výkonu. Jsou to „cool“ v poměru ke spotřebě pouze činného výkonu, který je elektřina Saving Box v žádném případě nemůže ovlivnit.

teorie, teorie ale žádný experiment můj důkaz ne všichni se zdají být rozumné. Pro experiment, nepotřebují Hadron Collider, elektronový mikroskop nebo něco jiného choulostivý. Já jsem připojený různá zařízení k síti a měřit spotřebu energie pomocí wattmetru a bez paralelního provozu „elektrisiti seyving box“. Pak našel rozdíl mezi spotřebou energie s a bez „úspor“. Napětí na vstupu byla 230 voltů.

 • Žárovka 60 W – rozdíl 8,2% od začátku roku
 • Elektrický ohřev 1000 W – rozdíl +0,3%
 • zářivka 11 W – rozdíl 18,3 procenta ​​LI>
 • elektroporátoru 1100 wattů – rozdíl ve výši -3,3%

Tak, ve většině případů spotřeba energie při zapnutí elektřiny Saving Box zvýšil. Ale v jednom případě, při použití zařízení s výkonným motorem, viděl malou úsporu. Pravděpodobným vysvětlením povahy této ekonomice I výše citovaném – efektivnější motor spotřebovává jalovou energii, ale průtokoměr není považován

.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Pokud chcete, můžete se pokusit tento závěr potvrzují samostatně. Ale nikdy jsem šel na rozsáhlém experimentu kvůli potřebě velkého množství měření a dostatečně výkonný dlouhotrvající stres k domácí síti. Už vím, že v případě, že podstatný rozdíl, a ukáže se, nebude to používat elektřinu Saving Box. Moderní metrů elektřiny, která splňuje GOST R 52322 2005, by neměly být náchylné k takovému „Electricity Saving Box“.

>>>>  Psorimilk - cena, koupit hned, kde koupit, komentáře, lupénka

distributoři mnoha modelů „ekonomicky moci“ trvají na tom, že zvýšení energetické účinnosti zařízení v důsledku vzniku vyšších harmonických. Jak nám fyzika říká vyšší harmonické nejen snižují účinnost motoru a mnoho dalších přístrojů, ale také výrazně zvýšit výkonové ztráty v magnetických jader. To bude zvláště patrné na příkladu zářivky.

Teoreticky by tyto prostředky mohou být dokonce způsobit rychlé selhání energeticky úsporných žárovek. Vyplývající z generace vysokých harmonických místních rezonancí jsou nebezpečné pro výbojkové světelné zdroje, ale může způsobit poškození a dalších spotřebičů. Zvláště vysoké riziko posledně uvedenou „secretariatului“ a nízké zatížení na síti.

V určitých okolností kompenzační kapacity „elektroperedacha“ mohou snížit spotřebu energie. Ale v prvé řadě úspora efekt je sporý, a za druhé, schéma zapojení je, že vyhraje dodavatele elektřiny, ale ne pro spotřebitele. A poslední je nejvíce zraňující. Skutečné přínosy z Electricity Saving Box získat pouze prodávající. Kupují tohoto „inovativní“ zařízení v Číně za 4 $ za kus a prodával nešťastné občany desetkrát dražší.

Existuje alternativa k elektřině Saving Box?

Je, a to je dobře známo, že vás. Držte se pravidla úspory elektrické energie:

 1. Odpojte nepoužívané přístroje. Vždy mějte na paměti slogan „Leaving vypnout světla!“ Dlouho nevedou spotřebičů v pohotovostním režimu. Pokud si nepřejete, bude muset v příštím půl hodiny, odpojte je od sítě. Tiskárna, mikrovlnná trouba, počítač, atd. V pohotovostním režimu také spotřebovávají elektrickou energii, i když v mnohem menším počtu.
 2. Při nákupu nových elektrospotřebičů dávat pozor na jejich energetickou účinnost. To je označováno písmen anglické abecedy. Co je to písmeno blíž k začátku abecedy nebo více zde jsou písmena „A“ a profesionálové po nich, tím lépe.
 3. Pokud používáte elektřinu k vytápění (nebo ochlazování) jejich domovů, postarat se o zvukovou izolaci dveří a oken. Poznámka možné zdroje ztráty tepla z bytu nebo domu.
 4. OL>

  snížení nákladů na energii ve svých rukou, a nenechte se zmást tím, rozvodových prodejců elektřiny Saving Box.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 228 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.