Kam za ubytováním v Božím Daru?

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Pokud cestujete za sportem nebo koníčky do Krušných hor, určitě hledáte ubytování, které by vám poskytlo pořádné útočiště. Právě takové služby poskytuje Hotel Excalibur.

Hotel Excalibur a jeho přednosti

Poskytujeme služby v oblasti ubytování přímo v centru Božího Daru, pohostinství (stravování) a různých aktivit volného času. Hotel Excalibur najdete v srdci Krušných hor ve výšce 1.028 m nad mořem. Před nedávnem byl podroben celý hotel rozsáhlou úpravou a je plně připraven vyhovět všem přáním našich hostů. Ubytování je otevřeno celoročně, můžete tedy plánovat aktivity spojené se zimními i letními akcemi.

Pokoje jsou přizpůsobeny veškerým potřebám návštěvníků. Není problém ubytovat a nasytit celou rodinu nebo jedince.

Boží Dar jako malebné městečko

Místo Boží Dar leží v Krušných horách na samé hranici se sousedním Německem. Místo, ve které se Excalibur nalézá, nabízí řadu možností zimního i letního vyžití.
Jestli jste nadšenec pro zimní sporty, máte tu k výběru několik sjezdovek různých stupňů obtížností, včetně sjezdovek pro malé špunty a malých lyžařských školiček. Také nadšenci pro běžkování budou jistě spokojeni s desítkami kilometrů udržovaných běžeckých cest.
V letnách dnech máte na výběr navštívit některou ze známých naučných stezek, kupříkladu velmi známé Rašeliniště nebo Ježíškovu cestu (pro děti). Jsou zde kilometry silničních tras pro cyklisty i upravené pěšinky pro stále více vyhledávaný nordic walking.

Za prohlídnutí stojí i muzea, a to buď v samotném Božím Daru, nebo v jeho přilehlém okolí (Horní Blatná, Jáchymov). Nedaleko jsou také různé památky, sportoviště, bazény a jiné. Do světově známého lázeňského města Karlovy Vary je to od nás kousek, asi 26 kilometrů.

Velice oblíbené jsou procházky a výjezdy do sousedícího Německa. Nejznámějším a nejbližším městem je Oberwiesenthal, kde můžete navštívit nejen muzeum klasických řemesel, ale i tenisová hřiště, bobovou dráhu a mnoho dalších atrakcí.

Podobné články