Silane Guard – tekuté sklo, cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory,

Dobrý den, přátelé!

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Volba ochranného nátěru na karoserii. – záležitost čistě osobní preference, finanční kapacity, vztah k čtyřkolové přítele všeobecného

Ti, kteří rádi jezdí na špinavé auta nebo strávit hodně času na mytí auta, tento článek nemůže přečíst.

Ti, kteří se starají o vzhledu železa, a pro něž je vůz. – není jen dopravní prostředek, ale kritériem úspěchu v životě bude mít zájem o informace

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory, Tak!

Zaměříme se na tekuté sklo recenzí Silan stráže, které za kontroverzní, protože je zajímavé pro svůj osobní test.

Zklamání a naděje minulého Silan gardy

Nejsem jeden z fanoušků čistoty, ale jezdit po městě (ale do země taky) na špinavé auta považovaných za neslušná. Po mnoho let jsem si vyprali vozy, které se mění velmi často, speciální pěny, šampony, gely, pokrývá různé LWA, a to se provádí samostatně i rukou zkušených odborníků.

Výsledek byl slušný, pokud ne jeden, ale významnou nevýhodou: po několika dnech bot není ustoupila a prach držel promyje tělo v plné síle. Poté, co vyzkoušeli všechny stávající odborné a lidových prostředků, jsem narazil na zajímavý reklamy.

Pozor! Informace k tomuto tématu:

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální, názory, Pro inzerci jsem zaujatý, věřit, že dobrý výrobek vždy najde své kupce. Pochopit, že zákony ekonomie jsou tvrdé, ale ne ty rozejít s otravné letáky, které jsou předávány na ulici nebo hodil do schránky ?! Já taky … Ale nemohl majitel vozidla s 20 let zkušeností projít novou japonskou technologií, který se prodává za velmi atraktivní cenu a slibné 8-12 měsíců bot a ochranu organismu před prachem, pískem, špínou.

Pravda nebo fikce?

Progress nebo trik marketingu?

jsem se rozhodl vyzkoušet kapalina Silan Willson sklo stráž, který dělal tlukot srdce v očekávání zázraku.

>>>>  RepaHeel - cena, názory, kde nakoupit, komentáře,

Japonská značka je známá pro pokročilé vývoje v oblasti ladění, ale vlastník láhev 95 ml jsem začal s nedůvěrou. Nicméně, malé náklady – méně než. … – a rychle poštovné (to, co bychom si bez internetu ?!) zvýšil náladu před prvním použitím

Být občan respektujícím právní předpisy i pečlivé osobu, jsem si pečlivě přečtěte návod a připravit vůz pro leštidla:

 • umyjí šamponem tělo;
 • uspořádané mikrotrhliny;
 • leštěný povrch;
 • zbavil olejových skvrn;
 • dal auto vyschnout.
Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Nakonec moment testu! Kapalina je snadno aplikovat na jednu část těla s houbou, který je součástí soupravy. Pak všichni ostatní. Po půl hodině se vysušený roztok se třel se speciální látkou. K mému velkému překvapení, polský snadno rozptýleny na povrchu, aniž by museli vynaložit hodně úsilí. Po další hodině můžete použít a třít druhou vrstvu. Láhev je jen něco málo přes. Co se bude dít?

O šest měsíců později, nebo souhrn šťastné motoristy.

Šest měsíců jsem strávil po nanesení na sklo, úplně zapomněla na takové věci, jako jsou šampony, pěny, myčka … Shine opravdu vydrží za každého počasí. Dešťové kapky stékat na polymerním filmem, takže špinavé šmouhy. Štěrk a písek, které padají na dveře, nárazníky, zavazadlového prostoru, odskočit, aniž by docházelo k nejmenší škody. Jednou jsem musel tvrdě pracovat štětcem, otření kapala barvy (začal jsem domácí opravy): Polský absolutně nevymaže, udržování třpyt, jiskří pod slunečním světle se všemi barvami duhy. Zapojte se do kladných recenzí Vodní sklo Silan stráže.

Co se vám líbilo nejvíce?

 • přijatelnou cenu.
 • Pohodlné objem ampule.
 • účinek Hydrofobizující.
 • Ekonomická rychlost.
 • Trvanlivost povlaku.

Samozřejmě, že existují i ​​některé nevýhody: vůz musí být důkladně připravena před uplatněním leštidla, pokrytí šest měsíců později, začíná slábnout, když výrobce uvedl na období 12 měsíců ochrany. Přehnané? Pravděpodobně. Ale šest měsíců jsem se nikdy nevrátil do myčky, umyl auto sám, trávit čas a peníze na péči!

>>>>  Varicream - Je to stojí za nákup? Kolik to bude stát?

Použití jednosložkové kapalného silanu skla Guard založené na silikonu, nejen chrání tělo před poškrábáním, nepříznivému počasí, mechanickému poškození, ale také poskytuje vozidlu dobře upravený vzhled po dlouhou dobu.

Takže pokud má někdo pochybnosti – přijmout, nebudete litovat! Samozřejmě, nechat odkaz na oficiálních stránkách, kde ke koupi nástroje.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Díky tomuto blogu za možnost podělit se o své výsledky s použitím tekutého silanu skla stráže.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 228 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.