Smartwatch V8 – hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena

Smartwatch V8 - hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena
Smartwatch V8 - hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena

SmartWatch Smartwatch V8 klientů získat od mnoha uživatelů, kteří

11 1 Smartwatch V8  hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena

ocení funkčnost gadget a stylovým designem. To není jen zařízení pro měření času, ale také částečně fitness tracker a smartphone.

Zde je přehled počítačový náramkových hodinek inteligentní hodinek.

Popis Model Smartwatch V8

Smartwatch V8 je legendární chytré hodinky, které ohromí sadou

svých funkcí. Ve spojení s smartphone, jeho funkčnost je značně rozšířen. Na konci, uživatel obdrží náramkové hodinky s funkcí telefonu a fotoaparátu. Model V8 je pokročilé možnosti předchozí verze této značky. Jeho design v sobě spojuje prvky klasické a sportovní styl.

Zde je přehled video inteligentní gadget.

Specifikace Smartwatch V8

Smartwatch V8 oficiální webové stránky má následující vlastnosti:

 • displej s IPS matricí a rozšíření 240 x 240
 • Operační systém – Android
 • Jazyk rozhraní – výběr (. Rusky, anglicky, etc)
 • Fotoaparát – 0.3 MP
 • Baterie – 380 mAh
 • Paměťová karta – podpora micro SD
 • Hmotnost – 63 g

.

Konstrukce zařízení Smartwatch V8

Smartwatch Smartwatch V8 má elegantní design. Jak již bylo uvedeno uživateli, pouze vzhled gadget stačilo, že chtějí koupit. Tento styl je popisován jako unisex, takže příslušenství vypadá stejně dobře na mužské a ženské ruce. Muži často volí model v černé barvě (pancéřových černé nebo „černé zbroji“), ženy v černé a bílé. vzhled Smartwatch V8 je, že mohou být kombinovány s obleku, sportovních oděvů a oblečení v ležérní styl (město styl).

Tělo je vyrobeno ze speciální slitiny z nerezavějící oceli, což zajišťuje odolnost proti mechanickým vlivům. Případ barva černá a stříbrná (v závislosti na modelu).

Náramek je vyroben z pryže. Tento pás se vejde do ruky dobře, je lehký a má dlouhou životnost. Není citlivý na vlhkost, což je důležité pro lidi zapojené do sportu. Popruh je odnímatelný a v případě potřeby lze snadno vyměnit. barevný pruh v mužských modelech černé ženy bílé.

Screen Smartwatch V8

Dial Smartwatch V8 je pokryt safírovým sklem, odolný proti poškrábání. Obrazovka s úhlopříčkou 1,22 palce je vyrobeno kolo, protože většina uživatelů dává přednost tento formulář.

>>>>  Dynamite - aktivátor skus,názory, cena, kde koupit, originál, nebo je to stojí za to?

P>

Dotykový displej vyvinuta technologie IPS. Tato matice má řadu výhod, pro kterého ona odešla daleko od ostatních typů matic:

 • Pozorovací úhel je 178 stupňů. To znamená, že obraz není zkreslený úhly nepodíval se na něj.
 • Odolnost vůči tlaku. Kliknutím na obrazovce neobjeví „vzrušení“, zkreslení na obrazovce.
 • Malé doba odezvy snímače.
 • Malá spotřeba energie.
 • Riziko mrtvé pixely na minimum.
 • Jasné a kontrastní barvy.

Firmware poskytuje možnost konfigurovat 3 různé možnosti zobrazení času na displeji:

 • šipky;
 • velká čísla;
 • čísla spolu s datem, den v týdnu, budík, úroveň nabití baterie.

Tento režim lze vybrat pomocí dotykového displeje nebo 2 fyzických

unnamed file Smartwatch V8  hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena

tlačítek. Aby však bylo možné řídit hodiny můžete z vašeho smartphonu. Tlačítka také otevřít menu aplikací a vibrovat.

Zařízení Smartwatch V8

Smartwatch V8 přichází s následující sadou:

 • micro-USB kabel pro nabíjení z PC nebo PowerBank;
 • baterie;
 • uživatelská příručka (je sekce v ruštině).

Jak začít používat Smartwatch V8

Před použitím doporučujeme následující kroky:

 1. Chcete-li vložit micro SIM s internetem. Bezpečnostní kód s potřebou karty, které mají být odstraněny. Toho lze dosáhnout tím, že instaluje do telefonu provést operaci a vložit je do hodinek.
 2. Chcete-li nainstalovat paměťovou kartu. Gadget podporuje karty až do 32 GB, ale pro spuštění dostatek 1 GB.
 3. Chcete-li instalovat baterii.
 4. Plně nabít Smartwatch V8 z počítače, notebooku nebo napájecí banky.
 5. odstraňte ochrannou fólii z displeje.

přístroj je připraven k práci nezávisle na sobě. Po synchronizaci se smartphone funkce jsou rozšířeny. Je jasné, na intuitivní úrovni a bude potřebovat trochu času, abyste nastavili inteligentní hodinky.

Princip

činnosti Smartwatch V8

Smartwatch Smartwatch V8 2 podpora většiny známých platformy: Android (4,0) a IOS (od 7,0). S telefonů SmartWatch je synchronizován s vestavěným Bluetooth modulem. Uvědomte si však, že úspěšná operace je možná pouze v případě, že vzdálenost mezi hodinkami a mobilním zařízením nepřesahuje 10 metrů. Pokud je vzdálenost větší, je spojení automaticky přerušeno.

Kromě toho se přístroj pracuje na Android 5.1.1, a proto může pracovat nezávisle na smartphonu nebo tabletu, včetně jako telefon. Tak, nákup Smartwatch může dostat v ruce miniaturní smartphone. Proto často chytrý gadget vybírat sportovce, kteří jsou nepohodlné, aby se na trénink masivní mobilní telefon.

>>>>  Night Comfort - názory, cena, kde koupit, úbytek na váze, je to za to?

Objem akumulátoru je 1-2 dny aktivní služby a 4 pasivní. Nabíjení baterie pomocí USB kabelu. Nabíjecí konektor je umístěn na levé straně těla. Konektor je uzavřena pryžovou čepičku, která poskytuje dodatečnou ochranu před prachem a vlhkostí.

Na spodní straně skříně jsou umístěny otvory pro baterii, MicroSD a nano SIM karty.

Co může chytrý hodinky 8

Smartwatch V8 originál jeho schopnosti budou zapůsobit i ty notorický skeptiky:

 • Můžete zobrazit oznámení a odpovídat na ně. Nastavení umožňuje, aby se na obrazovce SMS, zprávy ze sociálních sítí a poslů, příchozích a zmeškaných hovorů, které přicházejí do smartphonu.

  4 1 Smartwatch V8  hodinky, originální produkty, koupit hned, recenze, cena

  Takže není třeba se dostat do telefonu zobrazit zprávy, nebo naopak, můžete rychle reagovat na výzvu.

 • Chcete-li volat nebo přijmout příchozí hovor na telefonu. V tomto případě, hodinky převezme roli headsetu. Tato funkce je jednou z hlavních výhod tohoto gadget. To vám umožní mluvit s někým a jít o jejich podnikání:. Řídit auto, jezdit na kole, dělat domácí práce kolem domu, etc
 • Je zde možnost používat svůj vlastní micro SIM kartu a pak se gadget můžete volat. Za tímto účelem je třeba zvolit „volání přes hodinky.“ Příchozí hovor může být jako melodie a vibrace.
 • K dispozici je přístup do všech místností jsou uvedeny na micro SIM kartu a můžete také zvolit číslo z adresáře telefonu.
 • S karty a paměťové karty SIM přístup k Internetu, Facebook, WhatsApp, Twitter.
 • Watch Smartwatch V8 má svou vlastní vestavěnou kamerou 0.3 MP, reproduktor a mikrofon. Vestavěný diktafon umožňuje v pravý čas zaznamenat konverzaci nebo hudbu. Všechny vstupy mohou být slyšen přes audio přehrávač. Fotoaparát i když ne velmi silný, ale dává vám možnost rychle a tiše, aby rám.
 • Fotografie a video soubory také fotoaparát přístroje, a pokud chcete přenést přes Bluetooth telefonu.
 • Kalkulačka a budík. – dobrý pomocník moderního člověka
 • Ovládací pohybové aktivity – užitečná funkce pro lidi, vedoucí sedavý způsob života. Gadget vám ihned připomene, že je potřeba, aby se zahřál.
 • proti ztrátě. Přístroj nedovolí smartphone, že je ztracen. V nabídce je naplněn vzdálenosti, při které hodinky může být z telefonu. Při překročení této vzdálenosti, zazní zvukový signál. Předpoklad -. Hodiny musí být synchronizovány s smartphone v okamžiku
 • krokoměr, sledování spánek, počítadlo kalorií je něco, co velmi často je používán dnes moderní člověk. Veškeré údaje jsou zobrazovány na displeji.
>>>>  Flawless - cena, oficiální webové stránky, kde koupit, originální,

Výhody smart Smartwatch V8

Z nejrůznějších čipových hodinek, uživatelé mohou vybrat model V8 pro řadu výhodných charakteristik:

 • bohaté funkce;
 • atraktivní vzhled;
 • vybaven funkcí telefonu;
 • velkou životnost baterie;
 • nízké náklady.

Tento model je vhodný pro všechny pohlaví a věku. Proto Smartwatch V8 si můžete koupit pro osobní potřebu a jako dárky pro přátele a příbuzné, které jistě ocení.

Kde koupit originál

Smartwatch V8 Doporučuje se koupit přes internetový obchod, který je oficiálním dodavatelem výrobce (odkaz níže). Jediný způsob, jak si koupit opravdu kvalitativní věc a není levná falešný. Kromě toho, že je možné výrazně ušetřit. Nyní Smartwatch V8 cena je 2990 rublů.

Objednávka chytrý gadget jen:

 1. Přejděte na oficiálních internetových stránkách.
 2. Nechat aplikaci, s uvedením čísla.
 3. OL>

  Operátor zavolá kupujícího ověřit dodací adresu. Pokud se Smartwatch Smartwatch V8 koupit v Moskvě, Petrohradu, dodací lhůta je 1 – 2 dny, objednání v jiných regionech je až 10 dní v závislosti na vzdálenosti

  .

  Uživatelské komentáře

  Vlevo na Q8 inteligentní hodinek názory jsou převážně pozitivní konotace. Samozřejmě to platí pro ty vlastníky, kteří si koupili originální výrobky.

  Daria:

  Velmi spokojený s nákupem. Chcete-li pracovat žádné stížnosti. Testovány všechny funkce, vše funguje. A co je nejdůležitější – jsou elegantní vzhled. Vypadají velmi solidní.

  Ivan:

  Mnoho informací, které mají prohlédnout, recenze, fóra a nakonec se usadil na tomto modelu. Nicméně, nejdřív jsem si myslel, že Smartwatch V8 cena se zdá strašně nízká pro tuto funkci, ale přesto objednal a já jsem nelitoval. Spokojeni se vším. Senzory přesné, brzdy, bez synchronizace, senzor reaguje okamžitě, nabíjení trvá po dobu asi 3 dnů.

  Andrei:

  Smartwatch V8 se rozhodli koupit, protože jsou krásné, mají mnoho různých chladné sraček a nízkou cenou. Výsledkem je velmi šťastný. Jsou velmi pohodlné na kole, při běhání, a ve chvíli, kdy je mobilní a je v batohu, jsem si vědom hovory a zprávy, a tam je hodně potřeba jít za ním.

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 241 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.